Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Astropay

Astropay

astro.pngAstropay, internette yüzlerce farklı web sitesinde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli bir kart sistemidir. Kredi kartına ve kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymayan Astropay sayesinde kişisel bilgilerinizi koruma altında tutarak farklı online alışveriş mağazalarında alışveriş yapabilirsiniz. Sanal bir kart olan Astropay’i satın almak için başvuru yapmanız yeterlidir.

Kendi bütçenize uygun gördüğünüz ya da harcayabileceğiniz miktarı seçebileceğiniz kartlar sayesinde güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartınızın limitini böylece riske atmamış olursunuz.

Tamamen ücretsiz olarak başvuru yapabileceğiniz Astropay kartlarınızı harcadıktan sonra kullandığınız limit kadar ödeme yaparsınız. Kredi kartlarında yer alan faiz veya ödemediğiniz dönemlere ait olan cezalar ise Astropay kartlarda yoktur.

Kartınızı satın aldıktan sonra size verilecek olan sanal PIN kodu sayesinde bakiyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere verilen sanal PIN kodu numaraları yani bakiye numaralarınızı alışverişleriniz sırasında nakit para yerine kullanabilirsiniz.

Astropay Kartları

Astropay kartları dolar kuruna göre ücretlendirilmektedir. Dolar kurundaki değişimler de astropay ücretlerinde farklılık oluşturuyor doğal olarak. Ancak firmamız siz değerli müşterilerini korumak adına dolar kurunu sabitlemekte ve size en uygun ücretler ile astropay kartlarını sunmaktadır.