Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

AstroPay Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

AstroPay Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ön ödemeli kartlar arasında en fazla tercih edilmekte olan AstroPay, günümüzün en güvenilir online alışveriş yapılabilen kartları arasında yer alıyor. Dijital PIN kodu sistemi ile kullanıcılarının güvenliğini en üst noktaya taşıyan AstroPay kullanacağınız zaman kredi kartı bilgilerinizi ya da kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanıza gerek kalmıyor. Sadece PIN kodu numaranızı girerek tüm alışveriş ödemelerinizi online ortamlarda yapabiliyorsunuz.

Dolar kuru üzerinden hesaplanan AstroPay fiyatları o günün döviz kuruna göre değişkenlik gösterebiliyor. PaykasaResmi Kart olarak sizlere sunmakta olduğumuz AstroPay kartların en düşük fiyatlı olanı 10 Dolar Astropay kart oluyor.. 10 Dolarlık AstroPay kartlardan 1000 Dolarlık AstroPay kartlara kadar her kişinin bütçesine uygun AstroPay kartlar sunmaktayız. 

Dolar üzerinden hesaplanan ve belirlenen AstroPay kartların sahibi olabilmek için ödemelerinizi Dolar şeklinde yapmanıza gerek yoktur. TL bazında ödeme yaparak AstroPay kartlarına sahip olabilirsiniz. O günkü AstroPay kart fiyatlarının ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.