Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

AstroPay Fiyatları ve Bozdurma İşlemi

AstroPay Fiyatları ve Bozdurma İşlemi

AstroPay kartları kullanabilmek için harcayacağınız miktar kadar yükleme yapabilir ve kendi limitinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. PaykasaResmi Kart firması olarak sizlere 10 Dolar ve 1000 Dolar arasında geniş bir fiyat aralığı sunmaktayız. Her kişinin bütçesine uygun olarak hazırlanan fiyatlarımız belirlenirken o günün döviz kuru göz önünde bulundurulmaktadır. Dolar üzerinden hesaplanan ve belirlenmekte olan AstroPay kartları satın alabilmek için TL bazında ödeme yapabilirsiniz.

Harcamak istediğiniz bakiyeyi belirledikten sonra TL şeklinde ödeme yaparak dilediğiniz AstroPay kartlarını satın almaya başlayabilirsiniz. Elinizdeki kullanılmamış olan AstroPay kartlarını geri iade etmek istediğiniz zaman AstroPay bozdurma işlemlerinden yararlanabilirsiniz. AstroPay bozdurma işlemlerinde de o günün döviz kuru göz önünde bulundurulur.

AstroPay'in güncel fiyatları ve bozdurma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. AstroPay bozdurma işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Elinizdeki mevcut kartları ya da yanlışlıkla aldığınız ancak kullanmak istemediğiniz kartları bozdurarak geri iade edebilir ve paranızı tekrar geriye alabilirsiniz.