Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

AstroPay Harcama Limiti Nedir?

AstroPay Harcama Limiti Nedir?

Ön ödemeli olan sanal kartları kullanmak istediğiniz zaman bu kartlarda kredi kartlarında olduğu gibi limit problemleri ile karşılaşmazsınız. Ön ödemeli kartlardaki temel mantık "Harcayacağın kadar öde." olduğu için burada limit belirlemek tamamen size kalmış durumdadır. Tek kullanımlık olarak tasarlanan AstroPay kartları kullanmak istediğiniz kadar satın alabilir ve herhangi bir limit sıkıntısı yaşamadan dilediğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Örneğin dolar üzerinden hesaplanmakta ve fiyatlandırılmakta olan bir AstroPay kartı satın aldığınızı varsayalım. 20 dolarlık bir AstroPay satın aldıktan sonra bu sizin yarattığınız limitiniz olacaktır. 20 dolarlık AstroPay kartınızı harcadıktan sonra tekrar dilediğiniz miktarda kendinize yeni bir bakiye ve limit oluşturabilirsiniz. Ayrıca birden fazla AstroPay kart satın alabilmeniz de mümkün.

Eğer yapacağınız alışverişin tutarı 20 doların üzerindeyse daha yüksek limite sahip bir AstroPay kart satın alabilirsiniz. Limit engeline takılmadan tüm alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile güvenilir bir biçimde yapabilmek için sizler de günümüzün en fazla kullanılmakta olan ön ödemeli kartı AstroPay kartı tercih edebilirsiniz.