Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

AstroPay Kart Nerelerde Kullanılır?

AstroPay Kart Nerelerde Kullanılır?

AstroPay kart bir ön ödemeli sanal karttır. Kredi kartı kullanmak istemeyen veya kredi kartı sahibi olmayan herkes AstroPay kullanarak kredi kartsız alışveriş yapmanın tadını çıkartabilirsiniz. Kredi kartı ve kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan çalışan AstroPay sayesinde güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz. Binlerce farklı alışveriş ve oyun sitesinde geçerli olan AstroPay, özellikle oyun içi alım işlemlerinde aktif olarak kullanabileceğiniz bir karttır.

Oyunlarda satın alabileceğiniz yenilikleri AstroPay ile ödediğiniz zaman sadece AstroPay kartınıza ait olan özel PIN kodu numarasını girmeniz yeterlidir. Kişisel bilgilerinizi girmenize ya da kredi kartı bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz.

Bir AstroPay bakiyesi yükledikten sonra o bakiyenize ait olan PIN kodu numarasını alışveriş ödemesi ekranında kullanmanız gereklidir. Örneğin 20 dolarlık AstroPay yüklemesi yaptıysanız ve 20 dolarlık bir alışveriş yapıyorsanız 20 dolarlık AstroPay bakiyesinin karşılığı olan PIN kodu numaranızı kullanmanı gerekmektedir.

Giderek daha fazla alanda kullanılmaya başlanan AstroPay kartlar ile binlerce farklı online alışveriş mağazası ve oyun platformunda alışveriş ödemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.