Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

AstroPay Kartın Avantajları Nelerdir?

AstroPay Kartın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde teknolojinin geldiği noktada internet üzerinden yapılan online alışverişler büyük bir önem taşıyor. İnternet kullanan çoğu insan çeşitli ihtiyaçlarını online alışveriş mağazalarından gidermeyi tercih ediyor. Ancak internet üzerinden alışveriş yapılabilmesi için genellikle kredi kartı kullanılması gerekiyor. Tam bu noktada ortaya çıkan AstroPay kart ise kredi kartı kullanma gereksinimini tamamen ortadan kaldırıyor.

Ön ödemeli kart sistemi olan AstroPay sayesinde binlerce farklı online alışveriş mağazasından ve oyun platformundan dilediğiniz şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. İnternetten alışverişi özel PIN kodu sistemi sayesinde daha güvenilir ve hızlı hale getiren AstoPay tamamen güvenilir bir kart sistemidir.

Web sitelerine kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girmeden alışveriş yapmanızı sağlayan AstroPay, kullanmak istediğiniz kadar bakiye yüklemenizi sağlar. 

AstroPay tüm bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda son derece basit bir kullanıma sahiptir. Size özel verilen PIN kodu numaralarını online alışveriş ödemesi esnasında girdikten sonra saniyeler içerisinde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. 16 haneli sanal kod numaraları tek kullanımlık olduğu için güvenlik ise en üst düzeydedir.