Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

AstroPay PIN Kodu Numarası Ne İşe Yarıyor?

AstroPay PIN Kodu Numarası Ne İşe Yarıyor?

Ön ödemeli sanal kartların ön plana çıktığı günümüzde artık çoğu insan kredi kartından daha güvenilir bir ödeme imkanı sunmakta olan bu kartları tercih ediyor. AstroPay kartlar da ön ödemeli kartlar arasında en fazla tercih edilenlerden oluyor. PIN kodu numaraları ile hızlı ve güvenilir bir alışveriş yapabilmenize imkan tanımakta olan bu kartları kullandığınız zaman kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi alışveriş yaptığınız platformlara girmenize gerek kalmıyor.

Sadece PIN kodu numarası ile alışverişlerinizi tamamlayabileceğiniz AstroPay, PIN kodu sistemi ödeme yaptıktan sonra devreye giriyor. Siz yeni bir AstroPay kart satın aldığınız zaman size özel olarak oluşturulan PIN kodu numaralı satın aldığınız kartın bakiyesini temsil ediyor. Bu PIN kodu numaraları aynı zamanda tek kullanımlık PIN kodu numaraları oluyor.

Tek kullanımlık olarak üretilen PIN kodu numaraları böylelikle daha güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlıyor. Her seferinde aynı bilgileri girmek yerine yalnızca PIN kodu numaranızı girerek daha güvenilir ve hızlı bir ödeme yapmış oluyorsunuz. PIN kodu numaralarının güvenliğiniz sebebiyle kimseyle paylaşılmaması gerekiyor.