Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Cashixir Fiyatlari

Cashixir Fiyatlari

Paykasa resmi Kart olarak sizlere en uygun ve ekonomik Cashixir fiyatları sunmaktayız. Güvenilir bir şekilde PayKwik satın alabilmeniz için sizlere sunduğumuz geniş yelpazedeki fiyat seçeneklerimiz arasından bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

 

Cashixir fiyatları belirlenirken tamamen döviz kuru baz alınmaktadır. Euro olarak hesaplanan Cashixir kartların ödemelerini TL olarak yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bakiyeyi TL olarak yükleyeceğiniz için alışveriş ödemelerinizin Euro karşılığını da hesaplamayı unutmayın.

 

Güncel Cashixir fiyatlarımızı takip ederek sizler de ön ödemeli kartlar arasında bir lider olma yolunda ilerleyen Cashixir sahibi olabilirsiniz. Cashixir kartlarınızı satın aldıktan sonra size verilecek PIN kodu numarasını herhangi bir kişi ile asla paylaşmayınız.

 

Cashixir kartlarının üzerine ödeme yaparak yükseltilemeyeceğini hatırlatmak isteriz. Bu sebeple tam ihtiyacınız olan miktarda Cashixir almalı ve tekrar bozdurma işleminden zarar etmemelisiniz. Eğer Cashixir hakkında aklınıza takılan farklı bir soru olursa ve yeni Cashixir fiyatlarını öğrenmek isterseniz sağ alt köşedeki canlı destek sistemini kullanabilirsiniz.

 

Cashixir fiyatları

Cashixir fiyatları

Cashixir fiyatları

Cashixir fiyatları

Cashixir fiyatları
Cashixir fiyatları