Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Cashixir Kart

Cashixir Kart

cashixir-kart.jpg

İnternet üzerinden alışveriş yapan kişiler için özel olarak tasarlanan ön ödemeli sanal kartlar, sağladıkları kullanıcı güvenliği ve pratik kullanım ile ön plana çıkmaktadır.  Güvenliği en üst düzeyde tasarlanmış bir ön ödemeli euro sistemi olan , kredi kartları ile kıyaslandıklarında çok daha avantajlı olan bu kartlar, farklı para biriminde olabilmektedir.

Ön ödemeli sanal kart alternatifleri içerisinde ön plana çıkan Cashixir Kart ise Euro cinsinden işlem görmektedir. 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi limitleri bulunan Kart kullanımı sırasında kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Kullanımı süresi 1 yıl olan bu sanal kart, istenildiği zaman bozdurulabilmektedir. Cashixir kartın merkezi ingiltere olarak belirlenmiştir, bu ürün döviz kurlarına paralel olarak satılmaktadır.

Cashixir , İngiltere merkezli, online ödeme yapmada kullanılan, ön ödemeli bir nakit ödeme aracı ve “elektronik para” hizmeti olarak bilinmektedir. Genellikle kredi kartı olmayan veya bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyen kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Cashixir Nasıl Alınır?

Cashixir alma işlemi sırasında kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli nokta, tercih ettikleri sanal kart bayisidir, çünkü sanal dünyada Kart bayisi olarak hizmet sunan pek çok web sitesi bulmak mümkündür. Güvenilir Kart Alma işlemleriniz için güvenilir bir bayi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Cashixir hizmeti sunan firmamız, sizler için diğer firma fiyatlarını karşılaştırır ve en ucuz Cashixir kartı satın almanızı sağlamaktadır.

Cashixir kart avantajlarından yararlanmak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Cashixir Kart Satın Alma

Güvenilir bir web sitesi üzerinden yapılan internet satışı ile güvenilir bir web sitesi üzerinden kart satın alımı yapılabilir. Kısa süre ve çok basit olan bu işlemlerden sonra Cashixir kart al ile sahip olunabilmektedir.

Firmanın kullanıcı bilgileri için sunduğu form doldurulur ve kart limiti hakkında detaylı bilgi müşteri temsilcilerinden edinilir. İstenilen ve ihtiyaç doğrultusunda hazırlanan kart müşteriye gönderilmektedir. Güvenli cashixir kart, kredi kartı gibi kullanıma sahiptir ancak satın alındıktan sonra gönderilecek kart herhangi bir kart gibi olmayacaktır. Pin kodu, güvenlik numarası ve son kullanma tarihinden meydana gelen dijital kod gönderimi yapılacaktır.

Bu kod alışveriş yaparken Cashixir kart ile ödemeyi sunan herhangi bir sitede alışveriş yaparken kullanılabilir. Ödeme sayfasında çıkan kart bilgileri yerine kodlar yazılır ve ödeme gerçekleşir. Tek kullanımlık bir kart olduğu için başka hiç kimse, kullanıcı da dahil olmak üzere aynı kodla başka bir alışveriş yapamamaktadır. Bunun için yeni bir kod alınması gerekmektedir.

Cashixir Kart Bozdurma

Ön ödemeli olan Cashixir kart ne kadar yükleme yaparsanız o kadar harcama yapacaksınız. Bu da finansal olarak açılma tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. Bu Cashixir kartınızda kullanacağınız pin kodunu şifresi kesinlikle kimseyle paylaşmamalısınız.

Alışveriş yapacağınız sitenin de orijinal siteler olmasına dikkat ederek olası bir hırsızlığın önüne geçebilirsiniz. Çünkü pin şifrenizin başkalarının eline geçmesi durumunda hesabınızdaki paraya ulaşabilirler.  Cashixir avantajları en günce ve en yeni ön ödemeli karttır. Alınan güvenli cashixir kartı kullanılmak istenmeyebilir ya da artık ihtiyaç kalmamıştır. Böyle bir durumda kart kesinlikle boşa gitmeyecektir. Kurları takip ederek yüksek kurlardan Cashixir kart bozdurma işlemi yapılabilmektedir. Bunun için müşterinin firma ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Çünkü işlemi bozma işlemini firma sağlamaktadır.

Firma operatörleri de kurlar hakkında detaylı bilgi verecektir. Bozdurma işlemi yaparken hesap bilgilerinin de karşı tarafa doğru aktarılması gerekir. Çünkü kartın bedeli işlemin hemen ardından maksimum on beş dakika içerisinde kişinin hesabına aktarılmaktadır.

Cashixir Kart Fiyatları

Güvenilir bir şekilde Cashixir kart satın alabilmeniz için sizlere sunduğumuz geniş yelpazedeki fiyat seçeneklerimiz arasından bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Cashixir fiyatları belirlenirken tamamen döviz kuru baz alınmaktadır. Euro olarak hesaplanan kartların ödemelerini TL olarak yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bakiyeyi TL olarak yükleyeceğiniz için alışveriş ödemelerinizin Euro karşılığını da hesaplamayı unutmayın.

Güncel güvenli cashixir fiyatlarımızı takip ederek sizler de ön ödemeli kartlar arasında bir lider olma yolunda ilerleyen güvenli cashixir sahibi olabilirsiniz. Cashixir kart kartlarınızı satın aldıktan sonra size verilecek PIN kodu numarasını herhangi bir kişi ile asla paylaşmayınız.

Cashixir fiyatları kartlarının üzerine ödeme yaparak yükseltilemeyeceğini hatırlatmak isteriz. Bu sebeple tam ihtiyacınız olan miktarda güvenli cashixir almalı ve tekrar bozdurma işleminden zarar etmemelisiniz. Eğer güvenli cashixir hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı profesonel ekibimize paylaşabillirsiniz.

Cashixir fiyatlarını öğrenmek isterseniz iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kullanabilirsiniz.Yapmanız gereken direkt olarak satın alma işlemi sonrası şifrenizi kimseyle paylaşmamak. Cashixir fiyatları dahilinde olan uygun fiyatlar tercih ederek, kısa süre içinde siz de satın alma işleminin tamamlanmasını sağlayabilir, alabilirsiniz