Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Kredi Kartı Astropay Satın Al

Kredi Kartı Astropay Satın Al

 

kredikartlari.jpgPaykasaResmi Kart'tan Önemli Gelişme

Dünyanın en çok kullanılan online para birimlerinden Astropay'ın resmi resellerinden olan PaykasaResmi Kart, tüm dünyaya online Astropay satışına başlamıştır. Türkiye'de bulunan müşterilerimiz kendi kredi kartı bilgileriyle de "3D Güvenlik" önlemleriyle beraber satın alabilecektir. Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, Bulgaristan ve Yunanistan'da bulunan müşterilerimiz ise normal ödeme yöntemiyle kredi kartlarını alabilirler. Türkiye'de çalıştığımız bankalar aşağıdadır.

 

PaykasaResmi Kart, Türkiye'nin en güvenilir resmi Astropay satış merkezidir. Resmi resellerdir ve diğer bir çok alt bayimiz kartlarını bizlerden temin etmektedir. Kredi kartı üzerinden yapacağınız Astropay satın alımlarında da yine aynı şekilde pos komisyonunu sizlere yansıtmamaya çalıştık. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti PaykasaResmi Kart üzerinden temin edebilirsiniz.

 

Banka Adı

Mevcut Durumu

Garanti Bankası Astropay Hesabı Var
İş Bankası Astropay Hesabı Var
Ziraat Bank Astropay Hesabı Var
Yapıkredi Bank Astropay Hesabı Var
Finansbank Astropay Hesabı Var
Vakıfbank Astropay Hesabı Yok
Fortis Astropay Hesabı Var
HSBC Astropay Hesabı Yok
Akbank Astropay Hesabı Var
TEB Astropay Hesabı Yok

 

PaykasaResmi Kart olarak uzun bir süredir web sitemizi güncellerken aynı zamanda Kredi Kartı İle Astropay satın alabileceğiniz alt yapı çalışması yapmaktaydık. 3. tekil sitelere kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılarımız bizlerle güvenli ödeme yöntemi sayesinde rahatlıkla paylaşabilirler. Sistemden tam olarak nasıl yararlanabileceğinizi sağ alt kısımda yer alan "Canlı Destek" kısmından müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.