Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Ön Ödemeli Kart Nedir?

Ön Ödemeli Kart Nedir?

Ön ödemeli kartlar özellikle son yıllarda giderek daha da fazla kişi tarafından ilgi görüyor. Bu ilginin ardında yatan sebep ise e-ticaretin hızlı bir şekilde yaygınlaşması oluyor. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapıldığı zaman ise kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi bir riski bulunuyor. İşte bu noktada güvenliği ile ön plana çıkan ön ödemeli kartlar devreye giriyor.

Kredi kartı gibi çalışabilen ön ödemeli kartları satın aldıktan sonra içerisine istediğiniz miktarda bakiye yükleyebiliyorsunuz. Daha sonra ise bu kartınız ile dilediğiniz yerden online olarak alışveriş yapabiliyorsunuz. Kart içerisinde belirli bir limit olduğu için ve bu limit tek kullanımlık olduğu için asla çalınma riskiyle karşı karşıya kalmazsınız.

Farklı kullanım alanlarına sahip olan ön ödemeli kartları kullanabilmek için ek bir banka hesabı açtırmanıza gerek yoktur. Ön ödemeli kartları satın alarak tek başına kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Dijital PIN kodu numaraları ile çalışmakta olan ön ödemeli kartlar sayesinde güvenliğinizi en üst düzeyde tutarak online ödemelerinizi hızlıca sizler de yapmaya başlayabilirsiniz.