Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Ön Ödemeli Kartları Güvenilir Yapan Nedir?

Ön Ödemeli Kartları Güvenilir Yapan Nedir?

Ön ödemeli kartlar, online ortamlarda yapılan alışverişlerde iyi birer alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Paykasa, Astropay ve PayKwik gibi farklı çeşitleri olan bu ön ödemeli sanal kartları ayrıcalıklı yapan ise kredi kartına ihtiyaç duymadan güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlaması oluyor. Ön ödemeli kartlar genellikle kullanacağınız kadar bakiye yüklediğiniz kartlardır. Bu sebepten dolayı herhangi bir kayıp veya çalıntı durumu söz konusu olmaz.

Ayrıca alışveriş yaptığınız sitelerin saldırıya uğraması veya kötü niyetli kişiler olması durumunda da kartlarınızdan ek çekim yapılamaz. Ön ödemeli kartlar PIN kodu numaraları üzerinden çalışırlar. Siz bir ön ödemeli kart satın aldığınız zaman, satın aldığınız tutarın dijital ortamdaki karşılığı olan bir PIN kodu numarasına sahip olursunuz. Bu PIN kodu numaraları tek kullanımlıktır.

Tek bir alışverişten sonra iptal olan PIN kodu numaraları tamamen güvende olmanızı sağlar. Ayrıca kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi de ödeme esnasında girmediğiniz için hiçbir bilginizi başka kişiler ile paylaşmamış olursunuz.