Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Paykasa

Paykasa

paykasa.pngOnline alışveriş yaparken kullanabileceğiniz Paykasa ön ödemeli bir karttır. Paykasa’yı diğer ödeme yöntemlerinden farklı kılan ise tamamen güvenilir olmasıdır. Paykasa satın aldığınız zaman size verilen özel 16 haneli PIN kodunu kullanırsınız. Böylelikle alışveriş ödemelerinizi yaparken herhangi bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz.

Tek kullanımlık olarak size özel üretilen bu kod numaraları ek bir şifreye ihtiyaç duymadan sadece kod numaralarını girerek alışverişlerinizi tamamlayabilmenizi sağlar. Tek seferlik kullanılabilen Paykasa bakiyelerinde para üstü alımı mevcut değildir. Bu yüzden harcayacağınız miktarda bakiye yüklemeniz gereklidir.

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seviyorsanız ve bu tutkunuzu en güvenilir, hızlı şekilde yapabilmek istiyorsanız Paykasa kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykasa 16 haneli bir kart sistemi diye belirtmiştik ve bu kartı Türkiye'de sadece partnerlik seviyesindeki satıcılardan almanız önerilmektedir. Güvenmediğiniz yerlerden paykasa kartları satın almak isterseniz beklenmedik durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ödemeyi yaptığınız halde size kart numaranızı teslim etmeyen siteler olabilir. Bu sebeple paykasa satışı yapan firmalar konusunda tercih yaparken seçici olmanızı önermekteyiz. paykasa resmi olarak da Paykasa Türkiye partneri olduğumuzu bildirir ve sizlere hızlı, profesyonel bir hizmet sunduğumuzu iletmek isteriz.

Paykasa satın alma sürecinde sağ alt köşedeki canlı destek sistemimiz sayesinde gereksiz beklemelerden kurtulacaksınız. Sadece 1 dakika içerisinde tüm işlemlerinizi tamamlamış ve kart numaranızı öğrenmiş olacaksınız. Canlı destek birimindeki yetkili arkadaşlarımıza merhaba demeniz yeterli.