Paykasa Fiyatları, Paykasa Kart Fiyatları - Paykasa Resmi
Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

İnternet üzerinde yapabileceğiniz ödemelerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilmek istiyorsanız Paykasa kartları kullanabilirsiniz. Dünya çapında ve ülkemizde de büyük bir ilgi görmeye devam eden Paykasa, bilgilerinizi üçüncü kişiler ile paylaşmadan güvenilir alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır.

 

Paykasa kartlarına ait olan bakiyeler Euro değerlerine sahiptir. TL olarak ödemesini yapabileceğiniz Paykasa kartlar güncel kur baz alınarak hesaplanır. Paykasa fiyatları kurda yaşanan değişikliklere göre ufak değişiklikler gösterebilir.

 10paykasa.png

En düşük 10 Euro olarak belirlenen Paykasa kartları satın alabilmek için o günkü Euro kurunu öğrenmeniz ve ödemelerinizi Euro’nun TL karşılığını düşünerek yapmanız gerekmektedir.

 

Online alışveriş tutkusunu yaşamak isteyenlerin vazgeçemediği ön ödemeli kart sistemi Paykasa ile uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz. En eğlenceli alışverişler unutmayın ki kendinizi en çok güvende hissettiğiniz anlarda olur. Bu sebeple güvenliği elden bırakmamak ve eğlenceyi kaçırmamak için Paykasa kartları tercih etmenizi önermekteyiz.

 

Yukarıdaki bölümden en güncel paykasa fiyatlarını inceleyebilir ve hemen sağ alt köşeden canlı destek ekibimiz ile görüşerek istediğiniz miktardaki paykasa kartı satın alabilirsiniz. En uygun paykasa kart fiyatları burada.

Paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları
Paykasa fiyatları