Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Paykasa Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Paykasa Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ön ödemeli kartlar arasında en fazla tercih edilenlerden olan Paykasa kartları kullanabilmeniz için yeni bir kart satın almanız gerekiyor. Euro üzerinden hesaplanmakta olan Paykasa fiyatları günün döviz kuruna göre değişkenlik gösterebiliyor. Harcamak istediğiniz bakiyeyi belirledikten sonra ödemelerinizi TL bazında hesaplayarak yapabilir ve Euro olarak geçerli olan kartlara sahip olabilirsiniz. Yeni bir Paykasa kart satın alacağınız zaman ise dikkat etmeniz gereken bazı ufak tefek noktalar bulunuyor.

Öncelikle satın alacağınız yerin güvenilir hizmet sunuyor olması ilk dikkat etmeniz gereken noktadır. Ayrıca fiyatların her kişinin bütçesine uygun olması ve fiyat çeşitliliğinin olması Paykasa kullanabilmeniz için önemli bir detaydır. PaykasaResmi Kart olarak sizlere sunmakta olduğumuz kartlarımız her kişinin bütçesine uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Satın almak istediğiniz kartın günün döviz kuruna göre TL olarak ne kadar tuttuğunu öğrenmek istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak güncel tuttuğumuz Paykasa fiyatlarımızı sizlere en uygun şekilde sunmaktayız.