Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Paykasa ile Facebook Oyunları Oynanır mı?

Paykasa ile Facebook Oyunları Oynanır mı?

Ön ödemeli kartlar online alışveriş mağazalarında geçerli olduğu gibi aynı zamanda online oyun platformlarında da geçerlidir. Sosyal medyanın en ünlü adresleri arasında yer alan Facebook içerisinde yer alan oyunları da oynayabilmek için Paykasa kartlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykasa kart kullandığınız zaman kredi kartı kullanmadan oyun oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. 

Kredi kartına ve kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan online ödeme yapabilmenizi sağlayan Paykasa sayesinde güvenilir bir şekilde Facebook üzerinde yer alan tüm oyunları dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Oyun içi satın alımlar için işinize yarayacak olan Paykasa sayesinde online oyunlardaki rekabet ortamında yerinizi daha da sağlama alabilirsiniz.

Oyun içi özel satımlar sayesinde oynadığınız oyunun türüne göre kendinizi bir adım daha öne çıkartabilirsiniz. Facebook gibi binlerce oyunun yer aldığı bir platformda geçerli olan Paykasa aynı zamanda mobil oyun ödemelerinde de geçerlidir. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarınızda oynadığınız oyunların, oyun içi satın alım işlemlerini Paykasa kullanarak yapabilirsiniz.