Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Paykasa Kart

Paykasa Kart

paykasa.png

Paykasa internet alışverişlerinde kullanılan bir karttır. Online olarak kullanılabilen kredi kartı da denilebilir. Ödeme işlemi ön ödemeli olarak gerçekleşmektedir. İnternet ortamında kredi kartı bilgileri paylaşılmak istenmediğinde Paykasa kullanımı tercih edilebilir. 

Paykasa hakkında, Kredi kartı olmayanların ya da kişisel verilerini paylaşmak istemeyen kişilerin tercih edebileceği bir ön ödemeli kart olan kart’ı, basit biçimde bir elektronik para birimi olarak da kabul edebiliriz. Paykasa Kart; 16 haneli sayı kombinasyonundan oluşan ve 2 yıl kullanım ömrü olan tek kullanımlık bir sanal karttır. Tek kullanımlık olmasından dolayı alışverişinizden sonra özelliğini kaybetmesi, kullanıcı güvenliğini üst seviyeye çıkartırken; sanal bir ödeme yöntemi olduğu için de çalınma ya da kaybolma durumunda endişelenmenize gerek kalmamaktadır. Ayrıca kartınız komisyonsuz ödeme seçeneği ile sunulması önemli avantajlarından biridir.

Paykasa Kart Nerelerde Geçer?

Paykasa kart bozdurulabilir bir sanal karttır. Bu özellik sayesinde sanal paralarınız nakite çevrilebiliyor. Hesabınızda bulunan ve nakite çevirmek istediğiniz tutarı bildirmeniz yeterli. İsteğiniz bize ulaştıktan hemen sonra işlem gerçekleştirilecektir.  İnternet ortamının sanal kartı  hergün yeni sektörlerde kullanılmaya başladığı internet site sahipleri tarafından sizde bu kartın hangi sitelerde kullanıldığını öğrenmek istiyorsanız öncelikle şunları belirtmek istiyoruzki Paykasa kart Kart T.C kanunlarına aykırı sitelerde kullanımı kesinlikle yasaktır. Geçtiği bazı siteler» Skype,» Dark Orbit,» Adventure Quest,» Rebtel,» Voip Buster ,» Facebook ,»Metin2 ,» Knight Online , » Silkroad Online ,» GameForge, » Bonbom ,» Aurora Sitelerinde ve yoğun olarak Bitcoin , Erherium , Ripple , Lite coin ,Epin  alımları için kullanilmaktadir.

Nakit çekme işlemi onayladıktan sonra, isteğiniz esnasında bildirilen hesap numarasına kartınızın içinde bulunan ve nakite çevrilecek tutar gönderilecektir. Paykasa kart internet alışverişlerinde kullanılan en yaygın ödeme yöntemlerinden biridir. Paykasaresmi sayesinde güvenlik açığının yüksek olduğu internet ortamında güvenli alışveriş yapılabilir.

Paykasa Kart Para Yatırma

Paykasa kartlar Bilgi Alındığı esnada içerisinde bulunan bakiye kadar harcama yapabilen bir karttır. İçerisinde bulunan bakiye bittiğinde tekrar bakiye yüklenemez.

Paykasaresmikart satın alırken ve bozdururken sunduğu esnek seçenekler sayesinde müşterilerimiz daha rahat hareket edebilmektedirler. Para yatırma işlemi, üyelik ile kolay şekilde yapılabilen ve kullanım avantajları ile daha pratik kullanım sunmaktadır.

Paykasaresmi ile para yatırma için aşağıdaki işlemleri de ayrıca uygulayabilirsiniz.

  • Canlı destek sayfamızdan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin,
  • İstediğiniz kartı seçin,
  • Hesap bilgilerimizi alarak EFT veya banka havalesi ile para yatırma işlemini tamamlayın

Paykasa kart işlemi ile kart Bilgi Alınarak bu problem ortadan kalkmaktadır. Online ödeme yöntemi olarak kullanılan Paykasa, ödeme yöntemleri içerisinde en kullanışlı olan ödeme yöntemidir. Dünyada uzun bir süredir ödeme yöntemi olarak kullanılan kart ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır. Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan Paykasa kart işlemi ile temin edilebilir. 

Paykasa Kart Al

Paykasa kart al işlemi ile kolayca alınabilen kartlar denildiğinde akla ilk olarak bilindik kredi kartlar gibi kartlar gelmektedir. Fakat kartların fiziki bir formu yoktur. Bu kartların en önemli özelliği ön ödemeli olmasıdır. Bu sayede kartların limiti kullanıcılar tarafından belirlenmektedir. Ayrıca Paykasa kartlar, fiziki bir forma sahip olmadıkları için kaybolma ve üçüncü şahısların eline geçmesi gibi herhangi bir durum mevcut değildir. Böylece güvenlik durumu güvence altına alınmıştır. Kart bilgileri kullanılarak kötü niyetli kişiler tarafından işlem yapılamaz. 

Paykasa kart al işlemi ile alınan kartların sağlığı kolaylıklar ve avantajlar nedeniyle gördüğü ilgi de giderek artmaya başlamıştır. Alım ile alınan kartlarda bazen alışverişin ardından bakiye kalabilir. Bu bakiyeler Paykasa kart al işlemi ile nakite çevrilebilir. Paykasa bozdur işlemi ile kalan tutar, kart sahibinin hesabına en yüksek kur üzerinden bozdurularak havale yapılmaktadır. En kısa haliyle Paykasa bozdur işlemi; Kart içerisinde döviz olarak kalan tutarın, Türk Lirası’na çevrilerek istenildiği zaman çekilebilmesi anlamına gelmektedir. Bozdurma işleminin ardından Türk Lirası’na çevrilen tutar, bize bildireceğiniz banka hesabınıza aktarılacaktır.

Paykasa kartlar Bilgi Alındığı esnada içerisinde bulunan bakiye kadar harcama yapabilen bir karttır. İçerisinde bulunan bakiye bittiğinde tekrar bakiye yüklenemez.

Paykasaresmi, kart satın alırken ve bozdururken sunduğu esnek seçenekler sayesinde müşterilerimiz daha rahat hareket edebilmektedirler. Para yatırma işlemi, üyelik ile kolay şekilde yapılabilen ve kullanım avantajları ile daha pratik kullanım sunmaktadır.