Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Paykasa PIN Kodu Numaraları Ne İşe Yarıyor?

Paykasa PIN Kodu Numaraları Ne İşe Yarıyor?

Ön ödemeli sanal kartlar arasında en fazla tercih edilenlerden olan Paykasa kartlar, binlerce farklı alışveriş sitesinde ödeme yapabilmenizi sağlıyor. Tamamen güvenilir ve hızlı bir ödeme imkanı tanımakta olan Paykasa, satın aldığınız andan itibaren aktif olan bir PIN kodu numarasına sahiptir. Kişiye özel olarak oluşturulan bu PIN kodu numaraları alışveriş ödemelerinizi yaparken herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi kullanmamanızı sağlıyor.

Alışveriş ödeme ekranlarında daha hızlı hareket edebilmenizi sağlayan PIN kodu sisteminin asıl avantajı ve özelliği ise sizlere sağladığı güvenliği oluyor. PIN kodu numaraları tek kullanımlık olduklarından dolayı bir alışveriş ödemesinden sonra imha ediliyor.

İmha edilen PIN kodu numaraları böylelikle alışverişinizden sonra ek çekimler yapılmasını veya alışveriş yaptığınız sitenin bir siber saldırıya uğraması durumunda sizin sıkıntı yaşamamanızı sağlıyor. 

PIN kodu numaraları satın aldığınız Paykasa kart bakiyelerinin dijital ortamlardaki karşılığı oluyor. Bu kod numarasını kullanarak binlerce farklı yerden alışveriş yapabilir ve arkanızda herhangi bir iz bırakmadan güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.