Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

PayKwik

PayKwik

paykwik.pngBinlerce farklı online alışveriş sitesi ve oyun platformlarında kullanabileceğiniz PaykWik, günümüzde en fazla tercih edilmekte olan ön ödemeli sanal kartlar arasında yer alıyor. PayKwik’in bu kadar çok tercih edilmesindeki temel sebep ise güvenli yapısı. Size özel verilen PIN kodu numaraları ile alışveriş yapabildiğiniz için kişisel bilgilerinize veya kredi kartı bilgilerinize herhangi bir şekilde ihtiyaç duyulmuyor.

Paykwik bakiyelerinizi satın alabilmek için PaykasaResmi Kart olarak müşteri temsilcilerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Bakiye alımlarınız için sağ alt kısımda yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir ve hesap numarasına ilgili ödemenizi yapabilirsiniz.

Paykwik Kart İle Güvenli Alışveriş

Ödeme işlemlerinizden sonra size verilecek olan PIN kodunu kullanarak alışveriş ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

PayKwik ön ödemeli bir kart sistemidir ve elinizdeki kartınızın üzerine ekleme bakiye yapamazsınız. Kart miktarınızı büyütmek isterseniz önce mevcut olan kartınızı bozdurmalı, daha sonra yeni kart satın almalısınız. Bu özelliği sebebiyle PayKwik kartı satın alırken tam olarak ihtiyaç duyduğunuz miktarı almanızı önermekteyiz.

PayKwik ön ödemeli kartları ile ilgili merak ettiğiniz farklı noktalar olursa üst menüde yer alan bilgilendirme sayfalarımıza göz atabilir ya da canlı destek sistemimiz üzerinden tüm sorularınızı teknik ekibimize yönlendirebilirsiniz. Paykwik satın al ve güvende kal. İyi eğlenceler.