Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

PayKwik Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

PayKwik Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ön ödemeli kartlar günümüzde online alışverişlerde giderek daha fazla ön plana çıkmaya başlayan ve daha çok kişi tarafından tercih edilen kartlar arasında yer alıyor. Ön ödemeli sanal kartların bu denli büyük bir ilgi görmesi ise bu kartların güvenilir olması oluyor. Kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş ödemelerinizi yapabilmenize imkan tanımakta olan ön ödemeli kartlar ile kendinizi tamamen güven altına alarak ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.

Online alışveriş mağazalarında ve online oyun platformlarında geçerli olan PayKwik kartlar ise günümüzde en fazla tercih edilmekte olan ön ödemeli sanal kartlar arasında yer alıyor. PayKwik fiyatları ise o günün Euro değerine göre değişkenlik gösterebiliyor. 

Döviz kurundaki hareketliliğe göre ufak tefek değişikliklere uğrayan PayKwik fiyatları tamamen Euro ile doğru orantılı olarak belirleniyor. Ancak PayKwik kart satın almak istediğiniz zaman Euro ile ödeme yapmanıza gerek yoktur. TL bazında ödemenizi yaparak PayKwik kartlara sahip olabilirsiniz. PayKwik kartlar sayesinde online alışverişlerinizi ekonomik ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.