Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

PayKwik Kartın Kullanım Alanları

PayKwik Kartın Kullanım Alanları

Ön ödemeli bir sanal kart olan PayKwik kartlar, banka kredi kartları ile ödeme yapabilmenizi sağlayan hemen hemen tüm internet sitelerinde geçerlidir. Bankalara ait kredi kartları, bankalara yapılan başvurular ile alınabildiği için ise pek çok kişinin kredi kartı sahibi olamaması gibi bir durum söz konusu olabiliyor.

Eğer kredi kartı başvurunuz onaylanmıyorsa ya da elinizdeki kredi kartını kullanmak istemiyorsanız daha güvenilir bir yöntem olan PayKwik kartlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ön ödemeli kart olan PayKwik kartlar günümüzde binlerce farklı online alışveriş sitesinde ve oyun platformunda geçerlidir.

PayKwik kart sahibi olmak için ise herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Bankaların kredi kartları için sağladıkları bütün alışveriş imkanlarından sizler de PayKwik kullanarak yararlanabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Türkiye'de ve tüm dünyada en güvenilir ödeme şekillerinden birisi olan PayKwik ile ödemeyi tercih ettiğiniz zaman kredi kartı bilgilerinizi ya da kişisel bilgilerinizi alışveriş yaptığınız siteye vermenize gerek kalmaz. PayKwik kartınıza ait olan ve bakiyenizi temsil eden PIN kodu numarasını girerek alışverişlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.