Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

S.S.S

Almak istediğiniz paykasa kart miktarı için gerekli olan ödeme tutarını banka hesap numaramıza göndererek canlı destek sistemimiz üzerinden sizin için oluşturulan PIN kodunu hemen alabilirsiniz. Paykasa kart satın alma işlemini canlı destek sistemimizden yapabileceğiniz gibi Skype üzerinden de yapabilirsiniz. Bizi Skype listenize ekleyerek tüm satın almalarınızı oradan da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Listenize "Net-kart" kişisini eklemeyi unutmayın.
Sitemizde yer alan banka hesap bilgilerimiz sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ya da daha pratik bir yöntem olarak sağ alt köşedeki canlı destek sistemimiz üzerinden ödeme yapmanız gereken banka bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.
Hayır, adresinize herhangi bir kart gönderilmeyecektir. Paykasa kartları sanal kartlardır ve online ödemelerinizde sizi güvende tutmak için kullanılır. Siz TL olarak firmamıza ödeme yaparsınız, firmamız da sizin için Euro bazında sanal paykasa kartlarını oluşturarak size 16 haneli PIN numarasını verir.
Talep ettiğiniz paykasa kartı için ödemeyi bizim hesaplarımıza havale yapmanızın hemen ardından, teknik ekibimiz hesabı kontrol edecek ve ödemeyi gördüğü anda sizin için özel paykasa PIN kodu oluşturacaktır. Tüm bu işlemler 1-2 dakikayı geçmeyecektir.
Size özel olarak oluşturulan Paykasa PIN kodunuzun geçerlilik süresi 1 senedir. 1 yıl içerisinde bu pin kodunu bir online ödemenizde kullanmanız gerekmektedir.