Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Sanal Kartlar ile Online Alışveriş

Sanal Kartlar ile Online Alışveriş

Sanal kartları kullanmaya başladığınız zaman online alışverişin güvenilir yönü ile tanışabilirsiniz. Kredi kartı kullanma gereksinimini tamamen ortadan kaldırmayı başaran sanal kartlar sizlere güvenilir ve hızlı alışverişin kapılarını aralar. Yapacağınız alışveriş harcamalarınızı sanal kart kullanarak ödeyebilmek için yapmanız gereken tek şey sanal kartınıza ait olan dijital PIN kodu numarasını kullanmak olacaktır. 

PIN kodu numarasını kullandığınız takdirde alışveriş ödemeniz kabul edilir. Sanal kartlar yani ön ödemeli kartlarda herhangi bir limit yoktur. Yüklediğiniz bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olan PIN kodu numaraları sayesinde kişisel veri güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 

Kredi kartına ve kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilmenizi sağlayan sanal kartlar sayesinde dilerseniz online oyun platformlarında da ödeme yapabilirsiniz. Oyun platformlarında da geçerli olan sanal kartları satın alabilmek için sizlere PaykasaResmi Kart olarak avantajlarla dolu fırsatlar sunmaktayız.