Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Siber Saldırılardan Uzak Alışveriş için Paykasa

Siber Saldırılardan Uzak Alışveriş için Paykasa

Siber saldırılar son yıllarda hayatımızda giderek daha sık duymaya başladığımız saldırılar arasında yer alıyor. İnternet üzerinde yapılan bütün işlemlerin veri merkezlerinde saklanıyor oluşu günümüzde siber saldırıların daha da tehlikeli boyutlara ulaşmasına yol açıyor.

İnternet üzerinden alışveriş yaptığınız zaman bilgileriniz o firmaya ait olan internet sitesinin veri tabanında kayıtlı kalacağı için herhangi bir siber saldırı sonrasında tüm kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların eline geçebiliyor.

Tam bu noktada önemi ortaya çıkan Paykasa kartlar sayesinde internet üzerinden tamamen güvenilir ve siber saldırılardan kendinizi korur bir biçimde alışveriş yapabiliyorsunuz.

Paykasa Nasıl Çalışıyor?

Paykasa satın aldığınız zaman size özel verilen PIN kodunu kullanmanız yeterli oluyor. Kredi kartı bilgileri veya kişisel bilgilerinizi girmediğiniz için güvenlik konusunda tek bir sıkıntınız veya riskiniz oluşmuyor.

Tek kullanımlık olarak tasarlanan kod numaraları güvenliğin daha da üst seviyelere çıkmasını sağlıyor. Çünkü bir defa kullandığınız Paykasa PIN kodu numaraları daha sonra başka kişiler tarafından kredi kartlarında olduğu gibi kullanılamıyor.